Verifikimi Moshës
A jeni mbi 18 vjeç dhe përdorues i produkteve që përmbajnë nikotinë?
Konfirmo
Posta FALAS për blerjet mbi 1,000L
Crystal Blueberry Raspberry
Write a review
699L
Kjo është një pajisje e disponueshme që nuk rikarikohet dhe nuk rimbushet!
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blueberry, Raspberry
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
2%
Karikohet:
Jo
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Bli Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Blueberry Raspberry 600 Puffs 2% Nic. Cigarja elektronike Crystal Blueberry Raspberries është një pajisje e disponueshme me një dizajn elegant kristal, i mbushur paraprakisht me 20 mg/2% kripë nikotine e-lëng, me një bateri 500 mAh që siguron deri në 600 thithje.

Kapaciteti i e-likuidit: 2.0ml
Lloji i nikotinës: me bazë kripe
Forca: 20 mg

Kripërat e nikotinës janë një përzierje natyrale e nxjerrë direkt nga gjethet e duhanit. Lëngjet elektronike të bazuara në kripë përthithen në sistemin tuaj më shpejt se lëngu elektronik standard i nikotinës.
Rimbushet:
Jo
Flavor:
Blueberry, Raspberry
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
2%
Karikohet:
Jo
Free Shipping
Për blerjet mbi 1000L
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Bli Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave