Verifikimi Moshës
A jeni mbi 18 vjeç dhe përdorues i produkteve që përmbajnë nikotinë?
Konfirmo
Posta FALAS për blerjet mbi 1,000L
Geek Bar Meloso - Mango Ice
Write a review
699L
Flavor:
Mango
New:
Po
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
2%
Sasia
-
+
Add to Favorties
Shto në shportë
Bli Menjëherë
Përshkrimi
Detajet
Vlerësimet
Flavor:
Mango
New:
Po
Puffs:
600
Nicotine Percentage:
2%
Free Shipping
Për blerjet mbi 1000L
Mbështetje 24/7
Ekip i përkushtuar
Blerje të Sigurta
Ne kemi prioritet sigurinë tuaj
Bli Online
Platformë e lehtë për përdorim
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave